hodinový manžel a služby pro domácnost

Ať už v domácnosti nebo kdekoliv jinde potřebujete pomoct není nic jednoduššího než se obrátit na našeho hodinového manžela. Položíme plovoucí podlahu nebo třeba koberec stejně tak jako připevníme poličku na stěnu. Když přijde na řadu výměna bydlení ať už z jakéhokoliv důvodu velmi rádi pomůžeme se stěhováním. Postaráme se o váš domov třeba během dovolené a zašleme zprávu aby jse věděli, že je všechno tak jak má být a váš domov v bezpečí.

Hodinový manžel se vám postará o domácnost

Nabízíme vám kompletní péči o to nejcennější co z majetku máte, váš domov. Ať už se doma porouchá nebo rozbije cokoliv neváhejte se na nás obrátit s žádostí o pomoc. Rádi přijmeme výzvy a pomůžeme potíže vyřešit.

Montáž nábytku

Každý z vás určitě zná situaci kdy si pořídíte nový krásný nábytek, ale při rozbalování z krabic zjistíte, že montáž bude nad vaše síly. V takové chvíli není nic jednoduššího než nám jednoduše zavolat a nový nábytek k vám přijedeme složit. Umístíme ho na vybrané místo a odvezeme veškerý obalový materiál.

Nová pračka, myčka sušička

Máte zakoupený nový úsporný spotřebič šetrný k životnímu prostředí jako pračku, myčku nebo sušičku a nevíte si rady s jeho zapojením? Dejte nám vědět, spotřebič přijedeme zapojit a pokud budete chtít naučíme vás ho i ovládat.

Plovoucí podlaha, lino nebo koberec