Zednické práce s obklady, zdivem i sádrokartonem

Náš hodinový manžel se nezalekne zednických prácí s běžným stavebním materiálem jako je sádrokarton, obklady nebo zdivo. Kompletně opravíme váš byt nebo dům. Provedeme rekonstrukci bytového jádra, tak aby jste konečně měli moderní vysněnou koupelnu, kterou obložíme obklady podle vašich představ. Mrkněte níže a zjistěte, co všechno ze zednických prací umíme a bez problémů zvládneme.

Hodinový manžel jako zedník, obkladač

Rád pracuji se stavebním materiálem jako je keramický obklad, dlažby a  běžné materiály určené ke zdění . Hodinový manžel Vám zrekonstruje straré bytové jádro do moderní zděné podoby. Na vrch natáhneme buď sádrovou omítku nebo lepidlo s perlinkou a štukem, na podlahu nalepíme dlažbu, kterou jste si sami vybrali a na stěny Váš vyhlídnutý keramický obklad. Pečlivě po sobě uklidím a vy se konečně můžete vykoupat ve vysněné koupelně.

Keramické obklady, to umíme

Bez větších problémů obložíme vše, co si jen řeknete, jak v interiéru tak i venku. Máme zkušenosti s obkladačskými pracemi a proto umíme realizovat vícebarevné kombinace obkladů a dlažeb podle vašich představ. Poslechneme si vaše požadavky a tomu přizpůsobíme i cenu.

Položit dlažbu nebude problém

Ať už se jedná o pokládku keramické dlažby u vás doma nebo o zámkovou dlažbu před vaším domem neváhejte se na mě obrátit. Vyslechnu si Vaše požadavky, jak by budoucí podlaha měla vypadat a položím ji na své místo přesně tak, jak si řeknete.

rekonstrukce koupelen

Sádrokarton pro krásný a čistý domov

Je pro vás montáž sádrokartonu nadlidský úkol ? Zkuste se zeptat nás, rádi postavíme příčku tam, kde si řeknete nebo obložíme to, na co ukážete. Se sádrokartonem máme zkušenosti a uplatníme je třeba zrovna u vás doma.

bez problémů dále zvládneme

v interiéru

  • kompletní rekonstrukci bytu nebo domu

  • stavbu zděných příček

  • práci se sádrokartonem

  • omítky a stropy

  • keramické obklady a dlažby

v exteriéru

  • pokládku zámkové dlažby

  • výkopové práce

  • drobné opravy vašeho domu
  • práce minibagrem

Rádi Vám pomůžeme již od 250,- Kč za hodinu práce jednoho pracovníka u lehčích prací a od 300,- Kč u těch náročnějších, přijedeme k Vám za 8,-Kč/km ( s přívěsem za 17 Kč/km).

mrkněte na naší práci v galerii

objednejte si zednické práce